وصیت نامه شهیدمدافع حرم حجت الاسلام فاطمی تبار

مگر سیاست زده ­ها اعتقاد به آرمان های ابراهیم بت­ شکن زمان، خمینی کبیر، ندارند که اینگونه مردم را خام تبلیغات دروغین خود می ­کنند!؟ در کجای اسلام داریم که جواب سیلی دشمن، خنده است!؟ مگر خدای متعال در قرآن نفرموده: جاهدالکفار و المنافقین واغلظ علیهم؟ مگر نفرموده که اصحاب محمد صلی الله علیه و آله و سلم نسبت به دشمنان سخت گیرند!؟ مگر نفرموده یهود و نصاری هرگز از شما راضی نمی ­شوند مگر اینکه تابع آنها شوید!؟ اگر سخن خدا حق و صدق است پس اینها ما را به کدامین اسلام راهنمایی می­ کنند!؟

خواهران، برادران، دوستان، همسایگان و هموطنان عزیزم

 

خدای تبارک و تعالی دنیا را سرای گذر کرد، نه جای ماندن، و آخرت را جایگاه ابدی قرار داد تا آنان که در این دنیا در مزرعه عمر خود خوبی کاشتند سعادت ابدی درو می کنند و آنان که به راه سر و ناپاکی رفتند مزد گمراهی خود را ببینند.

 

خدای متعال انسان را از دو جوهر مادی و معنوی آفرید تا انسان ترکیب شده از خاک و روح با اختیار خود و با ارشاد پیامبران و امامان الهی و هدایت عقل راه خیر و سعادت را در پیش گیر و دل از این دنیای گذرای فانی در کند و برای سرای ابدی بکوشد.

 

برادرانم و خواهرانم؛ کدام عقل سالم و آگاه سزای ابدی را به زندگی کوتاه دنیا که پر است از درد و غم و سختی و رنج می فروشد؟ البته هیچ انسان آگاهی چنین معامله زیانباری نمی کند.

 

حتماً می پرسید پس چرا اکثر ما مردم گرفتار دنیا و هوس هستیم!؟ اینجاست که نقش شیطان مشخص می شود.شیطان با فریب انسان و اغفال انسان چشم و گوش آدمی را کور می کند و او را از خدا و آخرت غافل می کند تا عمر انسان به سرآید و با دست خالی و پرونده ­ای پر از گناه و غفلت از این دنیا برود. چه معامله بدی و چه بازار فریبنده ­ای، خوشا به سعادت آگاهان و مؤمنان.

 

برادرانم و خواهرانم؛ نگذارید شیطان فرصت عمر شما را که باید به جمع آوری توشه آخرت بگذرد، را تباه کند؛ ناگهان بانگ برآمد، خواجه مرد، و دیگر پشیمانی سودی ندارد.

 

نگذارید شیاطین انس و جن شما را مشغول دنیا کنند. شیطان هر روز به شکلی و رنگی در می­آید، گاهی در غالب سیاستمداران دنیازده در می­آید که هم و غم خود را منافع حزبی خود می­دانند و برای رسیدن به منافع خود مردم بیچاره را فریب می­دهند که با این و آن سازش کنیم تا دنیایمان بهتر شود. ننگ بر این دنیا که با سازش شیطان به دست آید؛ اگر هدف این بود، پس چرا ائمه ما و پیامبر ما سازش نکردند. مگر حضرت رسول نفرمودند: اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند تا از رسالتم و هدفم دست بردارم هرگز چنین نخواهم کرد!؟ مگر ائمه ما در این راه به خاطر عدم سازش با شیطان خود را فدا نکردند؟ اصلاً مگر ما نیامدیم تا دنیا را فدای آخرت بکنیم؟ پس حالا چرا دارند ما را فریب می­ دهند و آرمانهایمان را فدای دنیای خیالی می­ کنند!؟ زهی خیال باطل که همین دنیا هم با سازش و با استکبار آباد نمی­ شود.

 

مگر سیاست زده ­ها اعتقاد به آرمان های ابراهیم بت­ شکن زمان، خمینی کبیر، ندارند که اینگونه مردم را خام تبلیغات دروغین خود می ­کنند!؟ در کجای اسلام داریم که جواب سیلی دشمن، خنده است!؟ مگر خدای متعال در قرآن نفرموده: جاهدالکفار و المنافقین واغلظ علیهم؟ مگر نفرموده که اصحاب محمد صلی الله علیه و آله و سلم نسبت به دشمنان سخت گیرند!؟ مگر نفرموده یهود و نصاری هرگز از شما راضی نمی ­شوند مگر اینکه تابع آنها شوید!؟ اگر سخن خدا حق و صدق است پس اینها ما را به کدامین اسلام راهنمایی می­ کنند!؟

 

دوستان من؛ فریب اسلام آمریکایی را نخورید، نگذارید اسلام لیبرالی و تفکر اصلاحاتی در شما نفوذ کند. باور داشته باشید که جواب سیلی دشمن، سرب داغ است نه لبخند ذلیلانه، باور کنید که دشمن ما ضعیف است و این وعده خداست که اگر در مقابل کفر استقامت کنید پیروزی از آن شماست، شک به خودتان راه ندهید و پیرو ولایت فقیه باشید و لاغیر؛ پیرو امام خامنه ­ای باشید نه کسان دیگر.

 

باور بکنید که اینها دارند دنیا و آخرت شما را بر باد می دهند، پس هوشیار باشید، بگذارید تعریف اسلام را از زبان نائب برحق امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بشنویم نه کسانی که هر وقت فرصت پیدا کردند و میدان دیدند حتی به خود خدا هم تاختند و اصول اسلام را زیر سؤال بردند.

 

ذات نایافته از هستی بخش                      کی تواند که شود هستی بخش

 

نگذاریم آدم­ های کور عصاکش شما شوند، اجازه ندهید کسانی هادی و راهنمای شما شوند که خود راه را گم کرده ­اند. معیارتان در سنجش افراد حال فعلی آنها باشد نه گذشته­ ی آنها.

 

قرآن می­ فرماید: بعضی­ ها اعمال گذشته خود را باطل می ­کنند؛ سخن قرآن مربوط به همه ­ی زمان­ هاست، باور کنید زبیری که دیروز سینه چاک پیامبرصلی الله علیه و آله و سلم بود امروز در مقابل علی علیه ­السلام ایستاده است.

 

برادران و خواهرانم؛ نگذارید علی زمان تنها بماند که فردا ننگ ما در تاریخ ثبت شود؛ امروز هر کسی با نیتی به اعتقاد و افکار شما می­تازد، یکی با تفکر لیبرالی، یکی با تفکر اصلاحات، یکی اسلام رحمانی، یکی جدایی دین از سیاست و....

 

شده از خود بپرسید چرا این همه تفکر انقلاب مورد هجمه است؟ مشخص است که دشمن خاکریز اول را مورد هجوم قرار می ­دهد؛ اگر تفکر انقلاب حق نبود و ما خطری برای استکبار نداشتیم، مثلاً تفکر لیبرالی داشتیم یا اسلام ما مثل عربستان و پاکستان بود یعنی اسلام بی­ خاصیت، کسی با ما کاری نداشت؛ چون در آن صورت ما نوکران حلقه به گوش آنها بودیم؛ پس بدانید که حق با ماست و حق با تفکر انقلابی است و پیروزی از آن اهل حق است، که حزب­ الله هم الغالبون، تردید نکنید که اگر مقاوم باشید آینده­ ی ایران که نه، آینده دنیا به دست شما رقم خواهد خورد.

 

آگاه باشید که دشمن دین، شما را نه یکباره که به صورت فرسایشی مورد هجوم قرار می­ دهد، اگر هوشیار نباشید آنگاه به خود می­ آیید که فرسنگ ها از اسلام ناب محمدی فاصله گرفته ­اید. مثل جنگ فرسایشی دشمن مثل جهت است در فاصله ­ای که اگر از مسیر کج بروی ولو به اندازه ­ی چند درجه، موقعی که به مقصد می­رسی می­ بینی که فرسنگ­ ها از مقصد دوری و کج رفته ­ای؛ پس حتی کوچکترین شبهات را هم به خود راه ندهید و کج نشوید.

انقلاب ما بر حق است و دین ما دین حق است؛ از این نهراسید که تبلیغ می­ کنند که شما قلیل و اندکید، بلکه شما اکثریت هستید و خدا پشتیبان شماست و پیروزی نهایی از آن شماست.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

پیروز و سربلند باشید و در پناه خدا

17 اردیبهشت 1396
تعداد بازدید:  2408 مرتبه

نظرات کاربران

این مطلب فاقد نظر می باشد.

  • آخرين عناوين

  • پربازديدها

  • آرشيو

بازدید امروز:888

بازدید دیروز: 1276

بازدید کل: 8439410

حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجمع طلاب و فضلای شهرستان تکاب می باشد.